Składniki potrzebne dla naszego organizmu

Składniki potrzebne dla naszego organizmu

19 lipca 2018 Wyłączono przez Piotr

Dbanie o prawidłowe zdrowie to przede wszystkim dostarczanie wszystkich niezbędnych składników odżywczych do swojego organizmu. Większość z nich zawarta jest w spożywanych przez nas pokarmach, dlatego też tak ważna jest odpowiednio zbilansowana dieta. Dzięki niej znacznie łatwiej utrzymywać wymagany poziom witamin oraz soli mineralnych. Jednak nie zawsze żywność dostarcza nam niezbędną ilość danych składników. W takim przypadku można dołączyć do swojej codziennej diety odpowiednie suplementy.

Bardzo często u ludzi występują niedobory takich składników jak kwasy omega 3, 6 i 9. Odgrywają one istotną rolę na każdym etapie naszego życia, dlatego tak istotne jest utrzymywanie ich ilości na odpowiednim poziomie. Pomagają w tym między innymi suplementy produkowane przez Skotan. Już w okresie płodowym pomagają w prawidłowym przebiegu rozwoju mózgu oraz ośrodków wzroku. Redukują również ryzyko wystąpienia chorób nowotworowych. Można je stosować w każdym wieku, co jest dodatkowym atutem.

Oprócz tego kwasy omega 3, 6 i 9 wpływają również na stan naszej skóry. Można je stosować w przypadku schorzeń skóry. Redukują nieprzyjemne dolegliwości jak również i przyspieszają proces ich gojenia. Ponadto opóźniają procesy starzenia się skóry dzięki temu, że ujędrniają ją. Ponadto wykazano, że zwiększają naturalną odporność organizmu na choroby układu sercowo-naczyniowego czy też i alergie. Kwasy Omega pomagają również w regulowaniu metabolizmu. Ich odpowiednie stosowanie przynosi bardzo dużo korzyści.