SEROPEDIA

Mamy już 2866 serów

Skarbiec wiedzy na temat sera, z którego możesz korzystać i który możesz razem z nami współtworzyć. Dodając opisy serów możesz zbierać punkty i wymieniać je na nagrody!

Znasz ciekawy opis - dodaj ser

Ser Patros

  • Patros naturalny Patros naturalny
  • Patros z pomidorami i bazylią Patros z pomidorami i bazylią
  • Patros z ziołami Patros z ziołami
  • Patros z ziołami śródziemnomorskimi Patros z ziołami śródziemnomorskimi
Ser solankowy Patros to produkty najwyższej jakości - produkowane tradycyjnymi metodami według oryginalnej receptury z mleka krowiego. Niepowtarzalnego charakteru nadają mu także starannie dobrane dodatki: śródziemnomorskie zioła oraz soczyste i dojrzałe pomidory - stanowiące o wyjątkowości smaku. To właśnie unikalny aromat sprawia, że Patros może być idealnym składnikiem zarówno sałatek, jak i szybkich przekąsek. Sery Patros dostępne są w dwóch wariantach: w kostkach oraz w kawałkach.

Patros w kostkach, to ser pasujący zarówno do szybkich przekąsek, jak i smacznych sałatek. Dzięki unikalnemu i innowacyjnemu opakowaniu dzielącemu ser na dwie porcje, można dłużej cieszyć się jego wyjątkową świeżością i aromatem. Koniecznie należy wypróbować dwóch, wybornych smaków – śródziemnomorskich ziół i pomidorów z bazylią.

Patros w kawałkach, sprawdza się idealnie jako podstawa pysznych sałatek i śródziemnomorskich potraw. To znakomita propozycja na rodzinne przyjęcia czy spotkania z przyjaciółmi. Ser Patros charakteryzuje się wysoką jakością, którą można już zauważyć w trakcie przygotowywania posiłku – podczas krojenia, ser nie rozpada się, zachowując zwartą konsystencję. Łatwo otwierające się opakowanie oraz wyjątkowy aromat dwóch dostępnych smaków – naturalnego i z ziołami, to kolejne wyróżniki pysznych serów Patros.
Podobne sery:

Tagi

  •  

Zobacz także:

Przepisy na dania z serem - znajdź przepis