Pierwsze receptury Hochland powstały w Bawarii w 1927 roku. Ruszyliśmy na podbój Europy. Pojawiliśmy się w Hiszpanii i Francji. W 1993 roku zaznaczyliśmy na trwale naszą obecność w Polsce. Nasze zakłady znajdują się w Kaźmierzu, Baranowie i Węgrowie. Obecnie sery Hochland spotkasz w 50 krajach na 5 kontynentach. Nad kwintesencją niepowtarzalnego smaku czuwają specjaliści, którzy dbają o jakość i nieustannie udoskonalają technologie produktowe serków. Jesteśmy tu dla Ciebie. Twoje słowo jest dla nas najważniejsze.

Nasze marki

Masz 5 powodów, aby poznać nas bliżej: Hochland, Valbon, Almette i Patros. Za każdym z nich kryją się jakość, najnowsze technologie i liczne nagrody. Oprócz niepowtarzalnego smaku idealnie wpasowującego się w gusta nawet najbardziej wymagających smakoszy, stawiamy także na nietypowe i innowacyjne opakowania. Swój sukces zawdzięczamy właśnie Tobie. To opinia naszych smakoszy powoduje, że ciągle się rozwijamy.  Z nami uczestniczysz w doskonaleniu najlepszych serków pod słońcem.  Myślisz ser – mówisz Hochland!

Hochland Almette Valbon

HOCHLAND


ALMETTE


VALBON

Kroi się wielka uczta. Hochland to sery topione w plasterkach, bloczkach, krążkach i kubeczkach, sery żółte i kremy do smarowania. Przy stole znajdzie się miejsce dla wszystkich koneserów dobrego smaku. Szeroki wybór rodzajów i form sprawia, że każdy z nich znajdzie tu coś dla siebie. Zapraszamy do stołu!
http://www.hochland.pl/

Nadzwyczajna puszystość i przyjemność podniebienia.
Poznaj Almette. Delikatny puszysty serek dostępny w 10 smakach.
http://www.almette.pl/  

 

Witamy w XVIII wieku, we Francji. Poznaj trzech bohaterów dworu królewskiego. Są to Brie, Bleu oraz Camembert. Serki pleśniowe Valbon przeniosą Cię w nastrój tradycji, wyrafinowania i dobrego smaku. Marka jest właśnie dla Ciebie!
http://www.valbon.pl/

Patros

PATROS

Serki Patros to powiew śródziemnomorski w Twojej kuchni.
Smak pomidorów i ziół w kostkach lub kawałku przeniesie Cię
do krainy wiecznego słońca.
http://www.patros.pl/

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami o naszej firmie na stronie korporacyjnej Hochland

Do góry